امداد خودرو مستر امداد

امداد خودرو تبریز 09143339518

خدمات امداد خودرو تبریز در استان آذرربایجان شرقی شرکت فراز، با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه امداد خودرو، آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می‌باشد. خدمات ارائه شده شامل یدک کش تبریز، امداد خودرو تبریز، خودروبر تبریز، کفی، مکانیک سیار تبریز، سوخت رسانی سیار، امداد باطری و پنچرگیری سیار تبریز می‌باشد.

امداد خودرو تبریز - یدک کش تبریز - خودروبر تبریز

هدف ما ارائه خدمات با کیفیت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و تضمین کیفیت خدمات امداد گر می‌باشد. شرکت امداد خودرو مستر امداد در طول شبانه‌روز آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز میباشند و دارای نماد پروانه کسب و مجوز فعالیت از سازمان مربوطه می‌باشند.

امدادرسانان با تجربه امداد خودرو مستر امداد با انواع یدک‌کش، کفی و دکل در اسرع وقت در کنار خودرو مشتریان عزیز حاضر می‌شوند و همه خدمات تعمیر و انتقال خودرو را با بهترین تعرفه و بالاترین کیفیت برای مشتریان عزیز انجام می‌دهند.

واحدهای امدادرسانی شرکت مستر امداد بصورت شبانه‌روز در بخش‌های مختلف شهر زیبای تبریز مستقر بوده تا با تعرفه مصوب اتحادیه امداد خودرو و تسریع زمان به مشتریان عزیز در هر نقطه از شهر تبریز خدمات امدادی ارائه نمایند. 

اصلی‌ترین و مهم‌ترین هدف مجموعه امداد خودرو تبریز شرکت مستر امداد ارائه خدماتی سریع، ایمن و با کیفیت در اختیار شما عزیزان می‌باشد. شرکت امداد خودرو مستر امداد از نظر سرعت امدادرسانی، خدمات پیشرفته و قیمت‌های منحصربفرد و منصفانه‌اش شناخته شده و یکی از معتبرترین مجموعه‌های امداد خودرو در استان آذربایجان شرقی بویژه شهر تبریز می‌باشند.

تماس سریع و فوری: ۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

امداد خودرو تبریز

امدادرسانان با تجربه امداد خودرو مستر امداد با انواع یدک‌ کش تبریز، کفی و دکل در اسرع وقت در کنار خودرو مشتریان عزیز حاضر می‌شوند و همه خدمات تعمیر و انتقال خودرو را با بهترین تعرفه و بالاترین کیفیت برای مشتریان عزیز انجام می‌دهند. واحدهای امدادرسانی شرکت مستر امداد بصورت شبانه‌روز در بخش‌های مختلف شهر زیبای تبریز مستقر بوده تا با تعرفه مصوب اتحادیه امداد خودرو و تسریع زمان به مشتریان عزیز در هر نقطه از شهر تبریز خدمات امدادی ارائه نمایند. 

اصلی‌ترین و مهم‌ترین هدف مجموعه امداد خودرو تبریز شرکت مستر امداد ارائه خدماتی سریع، ایمن و با کیفیت در اختیار شما عزیزان می‌باشد.

شرکت امداد خودرو مستر امداد از نظر سرعت امدادرسانی، خدمات پیشرفته و قیمت‌های منحصربفرد و منصفانه‌اش شناخته شده و یکی از معتبرترین مجموعه‌های امداد خودرو در استان آذربایجان شرقی بویژه شهر تبریز می‌باشند.

شیوه فعالیت 

بطور کلی خدمات شرکت امداد خودرو مستر امداد را به دو دسته می‌توان تعریف کرد:

خدمات امداد و تعمیر در محل که خدماتی شامل عیب‌یابی و رفع آن در محل خودرو، تعویض روغن سیار، جلوبندی سازی، مکانیک سیار، شستشوی انژکتور، تنظیم موتور با دستگاه‌های بروز دیاگ، امداد باطری و… می‌باشند که توسط افراد آموزش دیده و کارآزموده انجام می‌شوند. در مقابل خدمات حمل خودرو قرار دارند که توسط انواع یدک‌کش، خودروبر، جرثقیل، کفی، دکل و… انجام می‌شوند و با کیفیت و ایمنی بالا خودروی مشتریان عزیز را حمل می‌نمایند. در ادامه این خدمات را با هم بررسی می‌کنیم:

یدک کش تبریز

یدک کش تبریز

امداد خودرو شرکت مستر امداد با تجربه 15 ساله درخشان خود در زمینه امداد خودرو و یدک‌کشی تحت نظارت اتحادیه امداد خودرو فعالیت خو را به نحو احسن آغاز کرده و یکی از معتبرترین و بهترین امداد خودروهای کشور از نظر کاربران و مشتریان عزیز شناخته شده است. یدک کش‌های شرکت امداد خودرو در تبریز در نقاط این شهر و حومه آن مستقر شده و با انواع مختلف یدک‌کش مثل جرثقیل، خودروبر و دکل‌دار آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می‌باشند تا خودروی مشتریان عزیز را برای انجام تعمیرات در تعمیرگاه‌های مجاز و معتبر و یا هر مورد دیگری به محل درخواست مشتران انتقال دهند.

از خدمات حمل خودرو و یدک کش تبریز امداد خودرو مستر امداد می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • حمل خودرو به مراکز شماره گذاری خودرو و تعویض پلاک
 • حمل خودروهای معیوب به تعمیرگاه‌های معتبر و مجاز
 • انتقال خودرو‌های تصادفی به مراکز تامین خسارت بیمه
 • استعلام دستمزد در محل و پرداخت بصورت نقدی و آنلاین
 • نظارت کامل از لجظه بارگیری خودرو تا رسیدن به مقصد 
 • بررسی دقیق خودرو و اتصالات برای جلوگیری از آسیب رساندن به خودرو حمل شونده

از تجهیزاتی که تیم یدک‌کش و امداد خودرو تبریز امداد خودرو مستر امداد برای امدادرسانی استفاده می‌نمایند می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

خودروبر تبریز

جرثقیل تبریز

خودروهای جرثقیل دکل‌دار یکی از انواع جرثقیل‌ها می‌باشند، با این تفاوت که حمل بسیار ایمن‌تری را در اختیار ما قرار می‌دهد. با استفاده از جرثقیل تبریز، خودروی آسیب دیده مشتریان عزیز را بلند کرده و در کفی آجداری که در پشت کامیونت خود قرار دارد باگیری می‌کنند. این کار در مواقعی که خودرو با یدک‌کش‌ها قابل جابجایی نیست، صورت می‌گیرد و از وارد شدن هر نوع آسیب و فشار به خودرو و رکاب‌ها در هنگام حمل جلوگیری مب‌نماید و به همین دلیل امداد خودرو مستر امداد برای اولین انتخاب این نوع کامیونت‌ها را به عنوان یکی از خدمات امدادی در بر گرفته است.

خودروبر تبریز

تیم خودروبر تبریز شرکت امداد خودرو مستر امداد آماده ارائه خدمات به انواع خودروهای سنگین، نیمه سنگین و سواری را با برخورداری از کامیونت های پیشرفته و کادری متخصص برای مشتریان و متقاضیان محترم در سرتاسر شهر تبریز جهت حمل خودرو می‌باشند. خودرو بر ها یکی از مطمئن‌ترین و ایمن‌ترین روش‌ها برای جابجایی خودروهای سبک، نیمه سنگین و سنگین به شمار می‌روند و در دو نوع خودروبر تکی و چند ظرفیته مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خودروبر تکی یا کامیونت‌های خودرو بر یکی از اولین کامیونت‌های خودروبری می‌باشند که برای حمل و جابجایی خودروهای مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای حمل خودروها در شهر یا جاده بکار می‌روند. در صورتی که تریلی‌های خودروبر چند ظرفیته همانطور که از اسمش پیداست برای حمل چند خودرو بصورت همزمان مناسب می‌باشد و قابلیت جابجایی 6 الی 8 دستگاه خودرو را دارند و فقط برای مسیر بین شهری مورد استفاده قرار می‎گیرند.

اگر خودروی شما در طی مسیر و در حال حرکت به سوی مقصد دچار نقص فنی شده باشد و یا دچار نقص فنی شود به طوری که بعلت عدم برخورداری از تجهیزات کافی و مخصوص امکان راه‌اندازی مجدد خودرو غیر ممکن باشد کافیست تا با ما در تیم خودروبر تبریز امداد خودرو مستر امداد تماس حاصل فرمایید.

خودروبرهای امداد خودرو مستر امداد در تبریز در سریع‌ترین زمان ممکن و اسرع وقت در کنار خودروی شما حاضر شده و خودروی شما را برای تعمیرات، راه‌ندازی مجدد به نزدیک‌ترین تعمیرگاه‌های معتبر و مجاز انتقال می‌دهند. خودروبر تبریز امداد خودرو فراز حمل خودرو‌های مسابقه‌ای، حمل خودروهای پلاک نخورده و صفر کیلومتر، حمل خودروهای معیوب و دچار نقص فنی، جابجایی خودروهای تصادفی، حمل خودروهای لوکس و حمل خودروهای فرسوده را در تمام نقاط شهر تبریز به مشتریان عزیز در این شهر ارائه می‌نمایند.

جرثقیل تبریز

از دیگر شعبات امداد خودرو مستر امداد میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

امداد خودرو زنوز: 09143339518 امداد خودرو کشسرای: 09148743588 امداد خودرو یامچی: 09143339518 امداد خودرو خوی: 09148743588

تماس سریع و فوری: ۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

در شهر تبریز بسیاری از امداد خودرو ها خدمات شبانه روزی ارائه نمی دهند که این امر باعث ناراحتی و نگرانی همشهریان عزیز را در پی دارد. ولی نکته مهم و قابل توجه اینجاست که شرکت امداد خودرو مستر امداد در شهر تبریز تمامی کادر امدادی خود را شیفت بندی کرده است که یکی از آنها شیفت شب این شرکت می باشند که از ساعت 22 شب شروع بکار نموده و تا ساعت 6 صبح در امر امداد خودرو شبانه روزی تبریز خدمات امدادی به مشتریان عزیز در این شهر ارائه می نمایند.

در چه شرایطی باید با امداد خودرو درتماس باشیم؟

در صورتی که وسیله نقلیه شما در قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با امداد خودرو تبریز مستر امداد تماس بگیرید و همکاران ما در حمل خودرو تبریز در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان خواهند بود.

فقط کافیست با شماره های ما در امداد خودرو تبریز مستر امداد تماس بگیرید.

امداد خودرو تبریز یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امداد خودرو در تبریز و تمامی نقاط کشور میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در ضمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم علم روز خودرو و خدمات امداد خودرو را مورد مطالعه و بررسی هرچه بیشتر قرار دهند.

 

امداد خودرو تبریز

یدک کش تبریز

اصولا به خودروهایی که برای جابجایی خودرو به کار میروند یدک کش می‌گویند. اما نوع آنها متفاوت است و با گذشت زمان پیشرفت چشمگیری در این صنعت ایجاد شده است. در زمان اولیه ایجاد یدک کش ها در کشور ما که بسیار ساده تر بود باعث شکسته شدن سپر و یا آسیب هایی به جلوبندی خودرو حمل شونده وارد میشد که باعث ناراحتی مالک خودرو حمل شده میشد.

ولی ما توانستیم با بروز کردن یدک کش های این شرکت از ایجاد این گونه حوادث جلوگیری نموده و خودرو را بدون کوچکترین آسیب و نگرانی به محل در خواست مشتریان عزیز در شهر تبریز انتقال دهیم و این افتخاریست که یکی از بهترین شرکت های یدک کش تبریز از نظر مشتریان عزیز در سال 20231402 به شمار می‌آییم.

یکی از خدمات امداد خودرو تبریز مستر امداد یدک کش انواع ماشین‌ها در تبریز می‌باشد. در صورتی که مشکل ماشین شما در محلی که با مشکل برخودر کرده است حل نشود، ما با استفاده از یدک کش‌های استاندارد در تبریز ماشین شما را به نزدیک‌ترین تعمیر گاه یا تعمیرگاه مدنظر شما یدک می‌کنیم.

شرکت امداد خودرو مستر امداد در  38 دستگاه یدک کش در تمامی نقاط شهر تبریز را مستقر نموده که تنها با یک تماس همشهریان عزیز به محل خودرو شما اعزام گردند. جرثقیل و یدک کش های این شرکت مجهز به چرخگیر های هیدرولیکی بوده و هنگام حمل خودرو هیچ گونه آسیبی به خودرو مشتریان نمی رسانند.

تمامی راننده های یدک کش شرکت امداد خودرو تبریز مستر امداد کاملا مجرب بوده و بدون هیچ نگرانی در سر تا سر شهر تبریز در زمینه حمل خودرو فعالیت می نمایند. در هنگام تصادف خودرو به دلیل وارد شدن استرس به راننده و راه بندان فقط کافیست با شماره تلفن امداد خودرو مستر امداد تماس بگیرید تا نزدیکترین یدک کش را به محل خودرو شما اعزام نماییم.

امداد خودرو مستر امداد  تمامی مناطق شهر تبریز را تحت پوشش خود قرار داده که عبارت است از:

 • یدک کش تبریز
 • یدک کش اتوبان کسایی تبریز
 • یدک کش اتوبان پاسداران تبریز
 • یدک کش شهرک باغمیشه
 • یدک کش رشدیه
 • یدک کش ولیعصر تبریز
 • یدک کش منظریه
 • یدک کش راه آهن
 • یدک کش نصف راه
 • یدک کش عباسی
 • یدک کش آبرسان
 • یدک کش خیابان امام

خودروبر تبریز مستر امداد

کفی خودروبر تبریز شرکت مستر امداد آماده ارائه خدمات حمل و نقل خودروهای صفر کیلومتر، جابجایی خودروهای وارداتی، حمل خودروهای لوکس و کلاسیک، خودروبر تبریز به تهران، خودروبر تهران به تبریز، خودروبر تبریز به رشت و ارسال تمامی خودروهای سواری و شاسی از تبریز به تمامی استان های کشور می‌باشند.

تمامی خودروبر های شرکت مستر امداد در تبریز متشکل از راننده های مجرب و کار بلد و تمامی خودروهای خودروبر این شرکت تمام هیدرولیک بوده و در کمترین زمان و کمترین هزینه و بیمه نامه معتبر حمل خودروی شما مشتریان عزیز در شهر تبریز را به نحو احسن انجام می‌دهند.

اگر چنانچه نیاز به جابجایی خودرو ایمن توسط خودروبر را در شهر تبریز داشتید بلافاصله با ما تماس بگیرید.

09141099808 09148743588 04136629290

اهداف امداد خودرو و یدک کش تبریز 
 1. ارائه سیستم برای ساماندهی کلیه خدمات حمل خودرودر شهر تبریز و حومه
 2. افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز از خدمات امداد خودرو 
 3. آسودگی خیال مشتریان از بابت حمل خودروهای خود در تبریز
 4. ارائه خدمات متنوع خودروبر تبریز به به کاربران و مشتریان عزیز
 5. ارایه خدمات حمل خودروهای لوکس برای مشتریان عزیز در شهر تبریز
 6. حمل خودروهای گران قیمت همشهریان عزیز از شهر تبریز به سر تا سر ایران
 7. اعزام مکانیک سیار و تعمیر در محل به صورت شبانه روزی در شهر تبریز
 8. امداد خودرو جاده‌ای شهر تبریز

ما با استفاده از GPS موقعیت تمامی امدادگر ها را بررسی می‌کنیم و برای رفاه حال مشتریان عزیز در شهر تبریز که به امداد خودرو نیاز داشته باشند از نزدیکترین مکان نیروی امدادی اعزام می‌گردد. خدمات امدادی ما شبانه روزی است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری دارید فقط با ما تماس بگیرید که تا حداقل ترین زمان ( 20 دقیقه ) در کنار خودروی شما حضور یابیم.

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریس –  امداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان امداد خودرو مشکینامداد خودرو نوردوزامداد خودور طویقونامداد خودرو هادیشهرامداد خودرو مرندامداد خودرو ورزقانامداد خودرو بستان آباد– امداد خودرو خوی- امداد خودرو کشسرای- امداد خودرو سیس– امداد خودرو یامچی- امداد خودرو زنوز- امداد خودرو مشگین شهر- امداد خودرو سرعین- امداد خودرو سرابامداد خودرو مراغه– امداد خودرو میاندوآب- امداد خودرو کلیبرامداد خودرو ماکوامداد خودرو ملکان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
پیمایش به بالا
اسکرول به بالا
تماس فوری